O nás

Čo ponúkame

Predaj a distribúcia

Naša firma sa zaoberá predajom a distribúciou reklamných a pracovných odevov už od roku 2008. V našej ponuke sa nachádza široký sortiment produktov od triček až po tašky, doplnky a bundy. Nájdete tu skoro všetky značky zaoberajúce sa reklamným textilom. Ak nenájdete to, čo hľadáte, kontaktujte nás, a my Vám pomôžeme.

Potlač a vyšívanie

Pre našich klientov poskytujeme kompletnú realizáciu potlače a výšivky všetkých technológií. Sieťotlač, digitálna tlač, transfery, flex/flock, subliflock a sublimácia umožňujú perfektnú potlač splňujúcu Vaše požiadavky.

Poradenstvo

Okrem predaja a distribúcie, potlače a vyšívania, poskytujeme aj poradenstvo v našej oblasti. Poradíme Vám, ktorý materiál bude pre Vás najlepší, aký druh oblečenia zvoliť na leto, a akú technológiu potlače si vybrať. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vám poradíme.

Dress code

Ak si nie ste istý, na čo sa zamerať, nechajte to na nás. Vymyslíme za Vás druh oblečenia, farebné kombinácie, umiestnenie potlače alebo výšivky a mnoho daľších. Nechajte sa obliecť TEXMANIOU.

Náš prístup

Flexibilita

Schopnosť pružne reagovať. Ako naši klienti, ste jedna z našich najhlavnejších priorít, a našim cieľom je Vám vyhovieť. Prispôsobíme cenu, zašleme vzorky, všetko preto, aby sme spoločne našli riešenie, s kterým budeme obaja spokojný.

Promptnosť

Pri vybavovaní Vašej objednávky sa správame promptne, pohotovo, tak, aby sme stihli zrealizovať Vašu objednávku čo najskôr. Od potvrdenia Vašej objednávky až po dodanie tovaru do vašich rúk ubehne len niekoľko dní.

Profesionalita

Pracujeme na základe najaktuálnejších znalostí moderných technológií a skúseností v oblasti služieb reklamného textilu. Neustály proces vzdelávania a kreatívny prístup nás posúva na rebríček najlepších v našej oblasti. Odbornosť a profesionalita je našou vizitkou.

Komunikatívnosť

Ako všade inde, aj tu považujeme komunikáciu za základ. S klientmi sme v neustálom spojení, nadväzujeme vzájomný obchodný styk. Neváhajte nás kontaktovať či uz mailom, telefonicky, alebo nás prídite navštíviť do našeho showroomu.

Kto sme

Cena na mieru

Pri väčšom odbere našich produktov Vám na požiadanie upravíme cenu na mieru tak, aby Vám vyhovovala. V prípade využitia aj iných našich služieb ako napríklad potlač alebo vyšívanie, cenu prisposobíme Vašim predstavám taktiež. Dúfame, že pri veľkoobchodnej spolupráci túto ponuku oceníte.

Kvalitné produkty

V našej ponuke nájdete len produkty s vysokou kvalitou, dobrým materiálom, priateľským pre Vaše telo. Nachádzajú sa tu produkty z organickej bavlny, zo 100-percentnej bavlny vypranej v prírodnych enzýmoch, až po elasticky nepremokavý softshell materiál. Všetko pre Vás a Vašu firmu nájdete tu.

Proklientský prístup

Základom nášho prístupu je, že sa ku klientom správame úctivo a priateľsky, našu povesť si vážime. Neustále investujeme čas a prostriedky do zdokonaľovania našej firmy a služieb tak, aby sa Vám páčili.

Komplexné služby

Šírku poskytovaných služieb určili naši klienti a ich potreby. Okrem predaja a distribúcie reklamných a pracovných odevov sa zaoberáme aj kompletnou realizáciou potlače a vyšívania rôznymi technológiami. Základný cenník, ktorý sa dá upraviť na základe počtu a Vašich požiadaviek nájdete tu.


Neváhajte nás kontaktovať ohľadom vypracovania nezáväznej cenovej ponuky a doporučenia vhodných riešení pre Vaše potreby.