12.12.2018

FRUIT OF THE LOOM

Fruit of the Loom je medzinárodná značka reklamného textilu, ktorá bola založená v roku 1851 bratmi Benjaminom a Robertom Knightovými – pod menom B.B. a R.Knight Corporation.

O 5 rokov neskor zmenila firma meno na súčasný názov Fruit of the Loom. Firemné logo bolo namalované dcérou jedného zákazníka a v roku 1871 bolo ve Spojených štátoch patentované. Na Svetovej výstave bolo v roku 1893 logo použité prvý krát v podobe, v ktorej se používa dodnes. V súčasnosti ponúka firma Fruit of the Loom predovšetkým odevy z bavlny – trička, polokošele, mikiny, svetre, košele, bundy, ale aj spodné prádlo. Často nesú jednotlivé odevy známku výrobu z recyklovaných materiálov, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu.

Značku Fruit of the Loom – osvědčenu značku s dlhoročnou tradíciou Vám ponúkame ako samozrejmosť. Táto značka Vám ponúka kompletnú kolekciu, ktorá zahrňuje klasický a súčasný trend čo sa týka štýlu a strihu oblečenia. Značka Fruit of the Loom je spojená s nadpriemernou kvalitou a za výhodné ceny.